Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Zakupy w Internecie
Sprzedaż internetowa

Internet jest medium, które wywiera silny wpływ na funkcjonowanie firm, a zwłaszcza na prowadzona przez nich sprzedaż produktów.

Bardzo popularna staje się sprzedaż internetowa, której jest naprawdę wiele rodzajów. Są także specjalne programy dla firm, które same sprzedają produkty w Internecie lub pomagają nam wprowadzić do sieci naszą handlową ofertę. Korzystanie z takich systemów gwarantuje nam nie tylko efektywną sprzedaż, ale również pozwala na współpracę z wieloma sklepami internetowymi.

Więcej…
 
System sprzedaży

Sprzedaż to filar firmy, który sprawia, że ma ona zyski. Aby wspomagać efektywną sprzedaż można zainwestować w profesjonalny system handlowo - magazynowy.

Jest on dedykowany małym i średnim firmom. Jego dostosowanie do wymogów Unii Europejskiej sprawia, że będziemy posiadać wiedzę na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o dokumenty sprzedaży, to program do faktur obsługuje wszystkie podstawowe typy dokumentów: rachunki, faktury, paragony imienne i zwykłe, zwroty detaliczne, faktury zaliczkowe, detaliczne czy korekty faktur.

Więcej…
 
Nowa porównywarka cen dla oszczędnych

Porównywarka cen dla oszczędnychSytuacja ekonomiczna większości ludzi zmusza do oszczędzania na każdym kroku. Poszukujemy tańszych odpowiedników określonych produktów, a na zakupy spożywcze udajemy się do dużych supermarketów.

Decydując się na kupno niecodziennych artykułów, pragniemy sprawdzić ich ceny w różnych miejscach, tak aby nasz wybór był najkorzystniejszy finansowo. Z pomocą przychodzą wówczas porównywarki cen.

Najnowszą z nich jest Najtaniej.co

Więcej…
 
Nowoczesne zakupy

Zakupy onlineWraz z rosnącą popularnością internetu oraz powstaniem możliwości do szybkiego przekazywania środków finansowych drogą elektroniczną rośnie popularność sklepów internetowych.

Dlaczego coraz więcej Polaków kupuje w internecie oraz jakie są plusy oraz minusy takich zakupów?

Więcej…
 
Zakupy przez Internet

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się robić zakupy drogą internetową.

Jednak nadal nie do końca znamy swe prawa. I wówczas, gdy zostaniemy oszukani nie zawsze wiemy, kiedy i do kogo możemy udać się o pomoc. A jak wiadomo dziś bardzo często możemy spotkać się z oszustami, którzy na stronach internetowych będą nam ofiarować rzeczy, które tak naprawdę nigdy nie zostaną nam dostarczone.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...