Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje stworzenie właściwego projektu danej strony oraz wykonanie witryny na jego podstawie.

Takie projektowanie stron obejmuje również optymalizację i pozycjonowanie strony internetowej. Wiadomo jednak, że nie jest to czynność jednorazowa. Internet stale się zmienia więc pozycjonować musimy regularnie.

Tylko to zapewni naszej stronie popularność i wysoka pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Firmowa strona internetowa to doskonała forma reklamy, jaką można sobie wyobrazić w sieci. Reklama to oczywiście nie wszystko, witryna www ma wiele innych zalet. Przede wszystkim jest dostępna dla klientów przez całą dobę. Posiadanie strony i jej pozycjonowanie to najważniejsza, ale oczywiście nie jedyna czynność, która ma służyć promowaniu się w sieci.

Można również skorzystać z nowoczesnych portali społecznościowych. Umożliwiają one stworzenie profili fanów, które prowadzi wiele firm czy osób prywatnych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Podstawowa zasada jest taka, że konkretną technikę tworzenia stron internetowych dobieramy do naszych potrzeb i do tego, jakie zadanie ma spełniać dana witryna.

Jeśli jej funkcją ma być przede wszystkim przekazywanie informacji, a cechami charakterystycznymi: prosta konstrukcja i mała ilość rozpraszających bodźców, na przykład w postaci animacji, wybierzmy język HTML.

W przypadku chęci posiadania bardziej rozbudowanej strony, na przykład z zakładkami i podstronami lepiej będzie zdecydować się na programowanie w języku PHP. Bazuje na nim wiele znanych systemów zarządzania treścią: Drupal, Joomla czy prosty w obsłudze, ale bardzo nowoczesny Wordpress.

Czasem jednak to nie wystarcza i potrzeba czegoś, co odróżni naszą witrynę od innych. Są strony, na których bardziej niż treść, pozycjonowanie i cała kompatybilność, ważniejszy jest ogólny odbiorów wizualny. Dlatego właśnie w tych wypadkach technika flash sprawdza się wprost znakomicie. Można za jej pomocą tworzyć bardzo interesujące aplikacje.

 
Portale społecznościowe

Portale społecznościoweOstatnio coraz wi

HTML - podstawy

Podstawy HTMLDokument HTML jest zwykłym plikiem tekstowym

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...