Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Systemy planowania produkcji

Systemy planowania produkcjiSystemy planowania produkcji są niezwykle przydatne dla wszystkich firm, których ma miejsce wytwarzanie produktów.

Takie oprogramowania posiadają wiele funkcjonalności, znacznie ułatwiających i przyśpieszających cały proces produkcyjny.

Należą do nich między innymi: akwizycja danych z całego procesu technologicznego, śledzenie ostatecznego czasu i wydajności pracy urządzeń i ludzi, aktualizacja stanów magazynów, materiałów czy już gotowych produktów, prowadzenie harmonogramów remontów oraz planowanych przeglądów, rozliczenia wszystkich kosztów pośrednich i kosztów bezpośrednich w procesie produkcji czy nowoczesna wizualizacja prowadzonej produkcji.

Takie systemy posiadają również kilka innych, równie przydatnych funkcjonalności, takich jak: natychmiastowe powiadamianie o zatrzymaniach występujących w czasie produkcji, planowanie wykonania zleceń produkcyjnych i kontrola wykonania na poziomie operacyjnym czy generowanie automatycznych raportów, szczegółowa analiza zgromadzonych informacji.

 

 
System informatyczny - cele i wymagania funkcjonalne

System informatycznyKażdy system informatyczny tw

Zarządzanie projektem online

Zarządzanie projektem onlineWiele firm kor

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...