Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Systemy informatyczne
System informatyczny - cele i wymagania funkcjonalne

System informatycznyKażdy system informatyczny tworzony jest w jakimś celu, do realizacji określonych zadań, tak więc bardzo ważne jest to jakiego rodzaju wymagania funkcjonalne posiadał będzie taki właśnie system informatyczny.

Więcej…
 
Systemy planowania produkcji

Systemy planowania produkcjiSystemy planowania produkcji są niezwykle przydatne dla wszystkich firm, których ma miejsce wytwarzanie produktów.

Takie oprogramowania posiadają wiele funkcjonalności, znacznie ułatwiających i przyśpieszających cały proces produkcyjny.

Więcej…
 
Zarządzanie projektem online

Zarządzanie projektem onlineWiele firm korzysta dziś z nowoczesnych programów do kompleksowego zarządzania projektami.

Są one równe iż dostępne w wersji online, co dodatkowo ułatwia korzystanie z takich narzędzi. Posługiwanie się nimi daje nam wiele nowych możliwości oraz korzyści dla firmy. Przede wszystkim znacznie polepszają one organizację pracy. W programie można stworzyć przejrzysty i czytelny harmonogram, który sprawia, że każdy wie, jakie zadanie i na kiedy ma wykonać.

Więcej…
 
Odpowiednie systemy informatyczne

Nawet nieduże przedsiębiorstwa potrzebują odpowiednich aplikacji komputerowych - systemów informatycznych, aby mogły one dobrze działać.

Co prawda nie będą to aż tak bardzo zaawansowane aplikacje jak w przypadku dużych przedsiębiorstw, ale należy również wskazać, że często ich funkcjonalność jest na wysokim poziomie i tym samym będzie można również wydajnie zajmować się prowadzeniem małej firmy.

Jakie oprogramowanie będzie najlepszym rozwiązaniem w tym właśnie przypadku?

Więcej…
 
Czym jest CPM?

Reklamowanie się w Internecie jest dziś coraz bardzie popularne.

Wszystko zaczyna się od założenia profesjonalnej strony internetowej, która stanie się wizytówką firmy w sieci. Powinna być odpowiednio prowadzona, aby być cennym źródeł informacji dla odbiorców. Strona może być statyczna, dynamiczna lub zaprojektowana w technologii graficznej, takiej jak flash. Powinny się tam znaleźć informacje o firmie, świadczonych usługach i oferowanych produktach. Wiele serwisów posiada portfolio czy zakładkę z wcześniejszymi realizacjami do wglądu. Koniecznie należy utworzyć osobny dział Kontakt, gdzie podamy adres firmy, numer telefonu, faksu oraz adres e-mail. Można stworzyć również gotowy formularz kontaktowy czy formularz do zamówień.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...