Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się nowoczesne i sprawnie działające serwisy internetowe.

Chętnie wykorzystywanym systemem CMS jest Drupal. Bazuje on na języki PHP, podobnie jak inny ważny system, a mianowicie: Joomla!. Są również systemy mniej znane, ale równie przydatne.

Strony internetowe można stworzyć też w oparciu o inne rozwiązania. Jednym z nich jest CSS. Są to arkusze stylów, język opracowany w celu zarządzania formatowaniem serwisów internetowych. Jest to narzędzie bardzo elastyczne, te style możemy zdefiniować według własnego uznania. Do dyspozycji mamy imponujący zakres środków. Możemy wybierać kolory i rodzaje czcionko, ustawienia tła, ramki, kolor tekstu, odstępy, akapity czy marginesy na stronie.

Do tworzenia i obsługiwania stron internetowych wykorzystuje się również narzędzie zwane MySQL. Jest to baza danych, którą wykorzystuje się bardzo często. Jest to jedna z najszybszych relacyjnych baz danych, używana do obsługiwania serwisów internetowych.

 
Portale społecznościowe

Portale społecznościoweOstatnio coraz wi

HTML - podstawy

Podstawy HTMLDokument HTML jest zwykłym plikiem tekstowym

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...