Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
System ERP - planowanie produkcji

Wiele firm od dawna polega na sprawdzonych i innowacyjnych oprogramowaniach systemów ERP. Ich podstawowym elementem są rozbudowane bazy danych, które są wspólne dla wszystkich modułów oprogramowania. Inne moduły czy aplikacje to między innymi: planowanie produkcji, sprzedaż, magazynowanie, zaopatrzenie, śledzenie realizowanych zamówień i dostaw, zarządzanie zapasami, księgowość, płace i kadry, zarządzanie relacjami z klientem czy finanse. Nowoczesne i innowacyjne systemy planowania produkcji są nieocenione w przypadku dopasowywania ich do specyfiki każdego przedsiębiorstwa, wszystkie moduły bowiem mogą być od siebie zupełnie niezależne, czyli możliwa jest praca jednego modułu bez udziału innych.

Każdy moduł pozwala również na ustalanie dostępu do niego dla każdego użytkownika, czyli pracownika danej firmy. Użytkownicy mogą również wykonywać proces planowania od dołu do góry, czyli taki, w którym wprowadza się zmiany w rozwiązaniach, które zaproponuje nam system. Można jednak rozpatrywać alternatywne rozwiązania czy nanosić swoje poprawki.

 
Oprogramowanie ERP dla firm

Oprogramowanie dla firmW dobie błyskawicznych d

System ERP start produktywny co przygotować?

Prężnie rozwijające się firmy pragną w szybkim tempie odnieść wzrost maksym

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...