Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Strony firmowe
Portale społecznościowe

Portale społecznościoweOstatnio coraz większą popularnością cieszą się różnorodne portale społecznościowe. Bardzo znane są zwłaszcza Nasza Klasa, obecnie NK.pl czy Facebook. Ta pierwsza strona umożliwia znalezienie przyjaciół ze szkoły i znajomych z czasów dzieciństwa.

Udostępnia również wiele ciekawych aplikacji. Z kolei Facebook jest przydatny zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pozwala nam na stworzenie swojego prywatnego profilu dla znajomych jak i strony firmowej, jeśli prowadzimy jakieś przedsiębiorstwo czy własną działalność gospodarczą.

Więcej…
 
HTML - podstawy

Podstawy HTMLDokument HTML jest zwykłym plikiem tekstowym, w którym znajdują się polecenia języka HTML. Dokument taki można utworzyć za pomocą najprostszego edytora tekstów, ręcznie dodając znaczniki, można również skorzystać z różnych edytorów ułatwiających konstruowanie dokumentu.

Więcej…
 
Dodatki na bloga

Dodatki na blogaPosiadanie strony w Internecie lub cyfrowego pamiętnika (blog) to w obecnych czasach niemalże konieczność. Sporo osób tworzy czy to firmowe czy prywatne witryny, pokazując się szerszej społeczności sieciowej.

W przypadku witryn korporacyjnych sprawa jest zwykle prostsza, bo prezentacja ma swój ściśle określony cel. Pokazujemy ofertę, cennik, historię, informacje kontaktowe, itp. Gośćmi są zwykle klienci.

Więcej…
 
Realizacja forum internetowego

Realizacja forum internetowegoStworzenie forum internetowego nie trwa długo i w wielu przypadkach jest darmowe. Znacznie dłużej trwa proces pozyskiwania użytkowników, dlatego forum trzeba dobrze rozreklamować.

Reklama nie może jednak kłamać, dlatego forum musi być przede wszystkim profesjonalne i ciekawie przygotowane. Jego zadaniem jest umożliwienie odbiorcom swobodnych wypowiedzi na różne tematy, w przypadku forum ogólnego lub ściśle określonych kwestiach, jeśli tworzymy form branżowe.

Więcej…
 
Rodzaje stron www

Strony internetowe są coraz bardziej różnorodne i można je poklasyfikować, biorąc pod uwagę różne kryteria.

Serwisy www można podzielić ze względu na ich rodzaj i zakres podejmowanej tematyki. Bardzo popularne są tak zwane portale internetowe. Nie są one wyspecjalizowane, podejmują różnorodną tematykę z wielu dziedzin. Są to strony wielotematyczne, znajdują się tam informacje z kraju, ze świata, newsy polityczne, gospodarcze, kulturalne, sportowe. Dodatkiem do takich stron są czaty, serwis pogodowy czy usługa poczty elektronicznej. Przeciwieństwem portali są tematyczne wortale internetowe.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...