Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Software
DOSBox

DOSBoxDOS to bardzo stary system operacyjny.

Jest on dostępny w Windowsach, ale tylko do wersji 98. W Windowsie XP także występuje, ale w bardzo okrojonej i zmodyfikowanej wersji, która nie radzi sobie z większością gier i programów na ten system.

Tutaj z pomocą przychodzi DOSBox. Jest to program emulujący system DOS w Windowsie XP, Vista, oraz Windows 7. Dzięki temu możemy nawet w najnowszych komputerach, korzystać z programów, oraz grać w gry, które nie są kompatybilne ze sprzętem i systemem operacyjnym.

Więcej…
 
Systemy operacyjne

Systemem operacyjnym nazywamy oprogramowanie, które zarządza systemem komputerowym, tworzy środowisko do kontrolowania zadań wykonywanych przez użytkowników jak i do uruchamiania konkretnych programów, zadań i aplikacji.

System operacyjny planuje czas poszczególnych zadań oraz odpowiednio je przydziela. Do każdego zadania rozdziela również odpowiednia ilość pamięci operacyjnej. Poza tym jego zadaniem jest także sprawne zarządzanie plikami jak i również ustalanie połączeń z siecią.

Więcej…
 
Odpowiednie oprogramowanie dla firmy

Jak wybrać odpowiedni program dla firmy?

Wszystko jest uzależnione od tego, jakiej pomocy obecnie potrzebuje dana firma i w jakim zakresie. Można zainwestować w jeden, dwa lub kilka programów dla firm i wtedy połączyć je w zintegrowany system zarządzania. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i modne, ponieważ obserwuje się wtedy znaczą poprawę komunikacji w firmie.

Więcej…
 
Aplikacje do fakturowania

Nowoczesny program do fakturowania pozwala na łatwiejsze prowadzenie firmy, a przede wszystkim na uniknięcie wielu błędów, które można popełnić przy wypełnianiu faktur.

Te dokumenty są nieodzowną częścią każdej działalności gospodarczej, a ich wypełnianie może przysporzyć nie tylko kłopotów, ale może okazać się również nużące, czasochłonne i męczące. Na szczęście funkcjonalne i darmowe pogramy do fakturowania pozwalają na szybsze i bezbłędne wypełnianie faktur, na automatyzację wielu procesów, na przykład wprowadzanie danych stałych odbiorców.

Aby używać takiej aplikacji, niepotrzebne jest posiadanie skomplikowanych i specjalistycznych umiejętności komputerowych, wystarczy jedynie podstawowa znajomość obsługi komputera. Jest to duża zaleta, ponieważ nie ma konieczności zatrudniania dodatkowej osoby do sporządzania faktur.

Więcej…
 
Oprogramowanie typu online

Korzystanie z oprogramowań online ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim używanie ich jest bardzo bezpieczne.

Jeśli wykorzystujemy tradycyjne oprogramowani, musimy je gdzieś zapisać, na przykład na dysku komputera czy przenośnym nośniku pamięci. Nie jest to tak bezpieczne, jakim mogłoby się wydawać. Komputer może się zepsuć, a płytę CD czy pamięć USB możemy w najgorszym wypadku po prostu zgubić.

Więcej…
 
Więcej artykułów…

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...