Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Sklep internetowy
Oprogramowanie sklepu internetowego

Oprogramowanie sklepu internetowegoOprogramowanie sklepu internetowego.

W sprzedaży wirtualnej niezwykle istotne jest zagadnienie związane z obsługą klientów. Jednak to, jak zapewne zdajemy sobie sprawę, nie jest takie proste. Każdego dnia dobre sklepy internetowe zmagają się z pełnymi skrzynkami kont pocztowych, zapełnionymi zapytań od potencjalnych i obecnych klientów.

Więcej…
 
Sklep internetowy - formy płatności

W sklepach internetowych kupujemy coraz chętniej i częściej. Wirtualne zakupy są szybkie, wygodne i co najważniejsze - tańsze, niż tradycyjne.

Co więcej, witryny zakupowe, jakie tworzone są w dzisiejszych czasach, są coraz bardziej intuicyjne i wygodne dla kupujących (podobnie, jak i dla zarządzających). W związku z tym w sieci kupujemy więcej i bardzo różny asortyment.

Więcej…
 
Projektowanie sklepu internetowego

Niejedna osoba chcąca podjąć się sprzedaży przez Internet myśli, że założenie sklepu internetowego to prosta sprawa. Wystarczy zrobić w miarę porządny projekt strony WWW, dodać produkty i liczyć pieniądze.

Niestety nie jest to takie proste, a cały proces wymaga poświęcenia sporej ilości czasu oraz co za tym idzie, pieniędzy. W końcu od tego zależy, czy strona sklepu spodoba się kupującym i będą chcieli z niej korzystać.

Więcej…
 
Nowoczesny sklep internetowy

Ciekawym pomysłem na skuteczny i dochodowy e-biznes jest stworzenie sklepu internetowego. Taki serwis umożliwia sprzedawanie towarów w sieci.

Projektowaniem i tworzeniem takich sklepów zajmują się profesjonalne firmy. Analizują one potrzeby każdego klienta i tworzą serwis zupełnie wyjątkowy, dostosowany do wymagań zleceniodawcy.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...