Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Reklama w Internecie
Promocje w sieci

20Jak bezpłatnie zareklamować swój biznes w sieci?

Szukasz sposobu na zareklamowanie swojej firmy w Internecie? Istnieje kilka prostych sposobów, żeby zwiększyć zainteresowanie, a tym samym przychód, jaki generuje nasza działalność.

Więcej…
 
Reklama internetowa na blogu

blog reklama

Internet jest miejscem niezwykle dynamicznym, od dłuższego czasu można zauważyć, że polska społeczność internetowa coraz częściej bloguje. Blog staje się miejscem wymiany myśli, dyskusji, sposobem na wyrażenie siebie czy po prostu zapisem codzienności. Rosnąca ilość blogów o przeróżnej tematyce, wiąże się tym samym z rosnącą ilością odbiorców.

Więcej…
 
Waga Internetu

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu ludzie potrafili żyć bez Internetu, ba nawet sobie nie wyobrażali takiej technologii. Nikomu do głowy nie przyszło by była możliwość komunikowania się za pomocą sieci z drugą osobą, która przebywa na drugim końcu świata. Dziś dla młodych ludzi i nie tylko, Internet stanowi integralną część ich życia. Nie wyobrażają sobie rozrywki, komunikowania się ze znajomymi i członkami rodziny, bez korzystania z Internetu.

Więcej…
 
Network marketing - Marketing internetowy

reklama w sieciOgromną część rynku e-commerce stanowi marketing internetowy. Reklama w sieci jest niezwykle skuteczna w stosunku do kosztów, jeśli jest odpowiednio zaplanowana i prowadzona.

Spośród wielu technik marketingowych najbardziej powszechne są reklamy umieszczane bezpośrednio na stronach internetowych.

Więcej…
 
Kampanie Reklamowe Google AdWords

Kampanie Reklamowe

Google AdWords jest system reklamowym firmy Google, w jej wyszukiwarce i na stronach partnerskich uczestniczących w programie Google AdSense, który wyświetla tzw. linki sponsorowane w wynikach organicznych wyszukiwarki, w wynikach dotyczących miejsc lokalnych wyszukiwarki lub też na stronach serwisów partnerskich.

Więcej…
 
Więcej artykułów…

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...