Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Programy do obróbki zdjęć

Programy do obróbki zdjęćSzukasz ciekawej alternatywy dla kosztownego programu Photoshop i chcesz, żeby Twoje zdjęcia wyglądały bardziej atrakcyjnie? W sieci jest sporo darmowych programów do obróbki zdjęć, które mogą go z powodzeniem zastąpić.

Wiele z nich to naprawdę zaawansowane i dobre narzędzia warte przetestowania. Przedstawiamy najciekawsze z nich.

Darmowe programy do obróbki zdjęć

Najbardziej popularnym z darmowych programów do obróbki zdjęć jest GIMP. Zaawansowany i rozbudowany program oferujący możliwość pracy na warstwach. Użytkownik ma do dyspozycji takie narzędzia jak lasso, wypełnienie, różdżka, klonowanie, rozmazanie, skalowanie, rozmazanie itp. Dla początkujących program może być trochę skomplikowany, ale to kwestia zapoznania się z funkcjami i interfejsem.

Jeden z najciekawszych i najprostszych w obsłudze programów to Photofiltre. Interfejs jest przejrzysty i czytelny, dzięki czemu łatwo się go obsługuje. Aplikacja nie oferuje pracy na warstwach, ale liczba opcji jest wystarczająca do podstawowej, ale efektywnej obróbki zdjęć.

Ciekawym rozwiązaniem jest także program Paint.NET, ma bardzo przejrzysty interfejs, a jego obsługa nie sprawia żadnych trudności przeciętnemu użytkownikowi. Oprócz najbardziej typowych narzędzi dostępnych w prostych programach graficznych, zawiera takie funkcje jak: warstwy, zaznaczanie magiczną różdżką, półprzezroczystość, antyaliasing, tworzenie gradientów, a także wiele filtrów oraz efektów przydatnych do edycji fotek.

Interesujący też może być Photoscape to bardzo proste narzędzie, przeznaczone do szybkiej obróbki fotografii dla niezaawansowanych użytkowników. Program posiada przydatne opcje, takie jak kontrast, jasność, a także usunięcie szumu czy korekcja balansu bieli. Użytkownik może dodawać filtry efektowe czy balony z tekstem. Ma bardzo przejrzysty interfejs, także śmiało możemy go wypróbować.

Jaki wybrać darmowy program do obróbki zdjęć?

Najlepiej przetestować wszystkie tutaj zaprezentowane, które możecie pobrać bezpłatnie np. z serwisu pliki.pl w odpowiednim dziale. Jak możemy się przekonać, nie trzeba wcale kupować profesjonalnych programów, gdyż całkowicie za darmo możemy korzystać z dość zaawansowanych narzędzi do edycji zdjęć, które powinny wystarczyć większości z was.

 
Programy do ściągania plików z sieci

Ściąganie plików z sieciW internecie znajdziemy jak wi

Program Adobe Acrobat Reader w pigułce

Adobe Acrobat ReaderAdobe Acrobat Reader to program komp

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...