Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Pozycjonowanie stron
Przewodnik po pozycjonowaniu stron

Przewodnik po pozycjonowaniu stronPozycjonowanie, czyli optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization, w skrócie SEO) to szereg czynności mających na celu zdobycie przez daną stronę jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych po wpisaniu do nich określonych słów kluczowych.

Działania te podejmowane są zarówno "off-page", czyli poza interesującą nas stroną (np. linkowanie jej na innych stronach) oraz "on-page", czyli na stronie (głównie poprzez zmianę jej struktury i zawartych na niej treści).

Więcej…
 
Wpływ treści na stronie www na pozycjonowanie

Wpływ treści na pozycjonowanieWpływ treści na stronie na pozycjonowanie.

Unikalna, wartościowa, inspirująca treść na stronie internetowej daje wiele korzyści nie tylko użytkownikom, ale także samej stronie. Dzięki takiej treści strona znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Jeśli strona zawiera przydatne informacje albo inne ważne dla użytkowników treści, to dzielą się oni chętnie linkami do takiej strony nie tylko między sobą w korespondencji prywatnej, ale także umieszczają je na swoich stronach www albo na odwiedzanych forach.

Więcej…
 
Pozycjonowanie SEO stron internetowych

SEO Pozycjonowanie serwisów internetowych uznawane jest za jedną z najkorzystniejszych form promocji w sieci.

To proces polegający na umieszczeniu naszej strony pośród pierwszych wyników wyświetlanych przez wyszukiwarki w ten sposób, aby wyróżniała się spośród innych podobnych do niej stronek i bez problemu trafiała do jak największej liczby odbiorców.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...