Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Portale społecznościowe

Portale społecznościoweOstatnio coraz większą popularnością cieszą się różnorodne portale społecznościowe. Bardzo znane są zwłaszcza Nasza Klasa, obecnie NK.pl czy Facebook. Ta pierwsza strona umożliwia znalezienie przyjaciół ze szkoły i znajomych z czasów dzieciństwa.

Udostępnia również wiele ciekawych aplikacji. Z kolei Facebook jest przydatny zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pozwala nam na stworzenie swojego prywatnego profilu dla znajomych jak i strony firmowej, jeśli prowadzimy jakieś przedsiębiorstwo czy własną działalność gospodarczą.

Popularne są również blogi czyli pamiętniki internetowe. Prowadzą je zarówno nastolatki jak i osoby dorosłe, a nawet politycy czy gwiazdy filmu bądź muzyki. Blogi można różnorako podzielić.

Znane są pamiętniki z przeżyciami osobistymi i przemyśleniami, ale coraz więcej osób zakłada blogi fanów, na przykład jakieś aktora czy zespołu. Wiele osób na blogach udostępnia swoje wiersze czy fragmenty opowiadań. Są też blogi tematyczne: kulinarne, artystyczne, muzyczne, sportowe, fotograficzne, branżowe i wiele innych.

 
HTML - podstawy

Podstawy HTMLDokument HTML jest zwykłym plikiem tekstowym

Dodatki na bloga

Dodatki na blogaPosiadanie strony w Internecie lub cyfrowego pamię

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...