Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Marketing i reklama
Niedroga reklama internetowa

Na pewno każdy przedsiębiorca przyzna, że bardzo wiele wydatków przeznacza na reklamę swojej działalności i całej firmy.

Nie da się ukryć, bez reklamy trudno przebić się przez to, co proponuje konkurencja. Dziś każdy walczy o klienta wszelkimi, możliwymi sposobami. Nadal popularne są tradycyjne formy reklamy: promowanie się w prasie, radiu i telewizji. Pożądane skutki przynosi również reklama bezpośrednia, czyli rozdawanie ulotek, wydawanie gazetek reklamowych, bannery, billboardy czy reklama głosowa, na przykład poprzez zamówienie samochodów z odbiornikami. Te wszystkie formy promowania się są jednak dość kosztowne. Obecnie, coraz większa liczba przedsiębiorców korzysta z prostego i niedrogiego rozwiązania, jakim jest reklama internetowa.

Więcej…
 
Reklama w sieci Internetu

Reklama w internecie staje się niestety powoli tak samo męcząca i natrętna jak reklama w innych mediach, takich jak radio czy telewizja. Po kliknięciu myszką w link będący adresem jakiejś strony, otwiera się strona i zaraz naszym oczom ukazuje się znany skądinąd filmik reklamowy. Ku rozpaczy internautów, reklamy w internecie nie da się zignorować. Zbawczy krzyżyk, który służy wyłączaniu filmu jest tak ukryty, że zanim się go znajdzie, wysłuchuje się i ogląda całą projekcję. Marketing internetowy staje się coraz bardziej wyrafinowany. Pojawiają się na przykład pływające po ekranie reklamy, których po prostu nie sposób przerwać.

Więcej…
 
Specyfika sieciowego Promotion Mix

Współczesny marketing posiada wiele ważnych celów, do których zalicza się również komunikacja przedsiębiorstwa z klientami. Firmy aby spełnić ten istotny warunek tworzą w tym celu zaawansowane systemy komunikacji marketingowej, które są oficjalnie znane pod nazwą Promotion Mix.

Internetowa kompozycja marketingowa zdecydowanie różni się od tradycyjnej w której nie występuje element, który jest nazywany sieciową wizytówką firmy. Kolejną różnicą tych dwóch kompozycji jest brak występowania w promocji internetowej elementu sprzedaży osobistej.

Więcej…
 
Reklama w sieci

Możliwości reklamowania siebie i naszej strony w sieci jest wiele, jednak nieliczne sprawdzają się najbardziej. Jedną z najprostszych i najbardziej opłacalnych metod to reklamy w sieci.

Są to reklamy, które można codziennie spotkać na setkach serwisów, które odwiedzamy. Strony te za drobną opłatą umieszczają reklamę firmy, która reklamuje dany produkt. Jest to bardzo dobra metoda, jednak jeżeli jest ona denerwująca dla oglądających, to raczej zbyt wiele nie zyskamy nią.

Więcej…
 
Jak promować stronę www?

Przed tworzeniem strony internetowej musimy pamiętać o tym aby była ona jakościowo jak najlepsza.

Jak stworzyć taką dobra witrynę internetową?

Strona posłuży nam i naszej firmie jako motor napędowy dzięki czemu będziemy się rozwijać. Stąd najważniejszym czynnikiem jest klient. Dlatego tworzenie stron www musi nastawić się na potrzeby potencjalnego klienta, tak aby on przeglądając stronę znalazł dokładnie to czego szuka, i aby nie trwało to długo.

Więcej…
 
Więcej artykułów…

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...