Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Komunikacja w Internecie

Komunikacja w InternecieInternet jest medium, które znacznie ułatwia komunikację. Jest to zarówno komunikacja z osobami, które znamy jak i proces poznawania nowych osób, czasem z naprawdę odległych zakątków kraju i świata.

Komunikacja w sieci jest możliwa dzięki różnorodnym stronom internetowym. Bardzo chętnie korzystamy z internetowych portali randkowych czy serwisów społecznościowych. Serwisy randkowe zrzeszają głównie osoby poszukujące miłości, ale zdarzają się także internauci zastawieni głównie na romanse i przygody.

W wielu serwisach już przy zakładaniu konta należy dokładnie zaznaczyć, tego poszukujemy: przyjaźni, romansu czy miłości na całe życie.

Bardzo modne jest również korzystanie z serwisów społecznościowych. Kilka lat temu królowała Nasza Klasa, portal umożliwiający odnalezienie przyjaciół ze szkolnej ławki. Obecnie przekształciła się w NK.pl i stała się typowym serwisem społecznościowym. Rekordy popularności bije za to Facebook, wielotematyczny portal społecznościowy, pozwalający zarówno na rozmowy wirtualne ze znajomymi, organizowanie konferencji na platformie, granie w gry jak i reklamowanie się dzięki specjalnym profilom firmowym. Praktycznie każda firma może założyć profil fanów na Facebooku, którzy będzie zrzeszał wielbicieli jej działalności. Takie konto pozwala zarówno na ciekawe zaprezentowanie oferty oraz informowanie o różnych nowościach, jak również na bezpośrednie kontaktowanie się z klientami i odpowiadanie na ich pytania na Facebooku.

Ponadto, komunikację w Internecie ułatwiają także różnorodne usługi internetowe. Najpopularniejszą są oczywiście wirtualne czaty. Mogą to być czaty typowo tekstowe lub z kamerką. Niestety, są to narzędzia dość niebezpieczne, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Rodzice powinni więc wiedzieć, na jakie czaty wchodzi ich dziecko i nadzorować czas pociechy, spędzany przed komputerem. Porozumiewaniu się sprzyjają także nowoczesne komunikatory internetowe, takie jak popularne GG, czyli gadu-gadu bądź komunikator Skype, umożliwiający wideorozmowy.

 
Twitter, Facebook: nowe wymiary komunikacji międzyludzkiej

Twitter, FacebookTwitter, Facebook: nowe wymiary komunikacji

Internet a empatia

Internet a empatiaInternet a empatia

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...