Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Komputeryzacja
Praca z komputerem

Praca z komputeremPraca z komputerem może być bardzo przyjemna, pod warunkiem, że wiemy, jak się do niej zabrać i jak odpowiednio przygotować stanowisko pracy.

Monitor powinien być odpowiednio dopasowany do naszych potrzeb, zarówno jeśli chodzi o jego wielkość jak również ustawienie i odległość od oczu osoby pracującej. Kolejna sprawa to klawiatura. Powinna być ona wygodna i również dostosowana do potrzeb osoby, która będzie jej użytkować. Myszka komputerowa też musi być właściwie wyprofilowana i odpowiednio przystosowana dla osoby, która będzie z niej korzystać.

Więcej…
 
Nowoczesna księgowość

Nowoczesna księgowośćObojętnie, czy firma jest duża czy mała, zawsze jest w niej dział księgowości.

W niewielkich przedsiębiorstwach, można nie tworzyć całego działu tylko zatrudnić profesjonalnego księgowego, który zajmie się wszelkimi formalnościami. Niezależnie jednak od tego, czy w firmie jest zatrudniona jedna osoba czy został zorganizowany cały dział, to przyda się nowoczesny program dla firm, który wspomaga pracę księgowości.

Więcej…
 
Rola IT

Rola ITNiezależnie od poziomu rozwoju gospodarczego, politycznego, gospodarczego i struktury społecznej kraje dążą do rozwoju i poprawy jakości życia obywateli.

Kraje uprzemysłowione mają zdecydowanie większą rolę w wpływie na rozwój na świecie niż kraje rozwijające się. Jednak nowoczesne technologie informacyjne i komunikacyjne stanowią znaczącą szansę dla krajów rozwijających się w celu przyspieszenia ich rozwoju we wszystkich sferach życia gospodarczego i społecznego oraz zmniejszenie różnic między krajami.

Więcej…
 
Księgowość internetowa dla małych firm

Księgowość internetowa dla małych firm

W przypadku małych firm każda oszczędność się liczy nawet jeżeli ma być to kilka złotych miesięcznie. Wbrew pozorom na księgowości można oszczędzić całkiem sporą ilość pieniędzy jeśli wybierze się dobre rozwiązania. Duże firmy najczęściej posiadają własnych księgowych, którzy pracują na etacie bądź też zatrudniają zewnętrzne biura księgowe.

Więcej…
 
Dla niewielkiej firmy - biuro wirtualne

Wiele małych firm ma problemy finansowe, zarówno na początku jak i na pewnym etapie swojej działalności.

Wielu biznesmenom marzy się rozwój działalności, ale wciąż borykają się z aktualnymi kłopotami. Niewielkie firmy często charakteryzują się tym, że działalność jest prowadzona w domu osoby nią zarządzającej, a pracownikiem jest zazwyczaj zatrudniona na umowę zlecenie księgowa.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...