Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Internet
Twitter, Facebook: nowe wymiary komunikacji międzyludzkiej

Twitter, FacebookTwitter, Facebook: nowe wymiary komunikacji

Współczesność weszła w nasze obejścia bez pukania. Nie mogliśmy zapytać "kto tam", spojrzeć przez Judasza, otaksować. Istotnie, jest to jedna z ważnych cech ponowoczesności, że każda innowacja spełniająca bieżące, zmieniające się z dnia na dzień zapotrzebowanie, zostaje społecznie zaakceptowana i przyjęta bez fazy eksperymentu.

Więcej…
 
Z całym światem w podróży

Tablet w podróżyWielu z nas często podróżuje, czy to w celach służbowych czy turystycznych.

Nie chcemy w czasie wyjazdów rezygnować z kontaktu ze znajomymi i ciągłego dostępu do informacji, jaki daje nam dziś podłączenie do Internetu. Okazuje się jednak, że producenci elektronicznych gadżetów doskonale odczytują oczekiwania swoich klientów, ponieważ na rynek wypuszczone zostały kolejne wersje przenośnych urządzeń mobilnych: tabletów, komputerów oraz smartfonów.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...