Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Hardware
Na co należy zwrócić uwagę kupując laptopa?

Kupno laptopaWybór odpowiedniego laptopa jest zadaniem trudnym i czasochłonnym, ponieważ na rynku jest dostępnych wiele modeli, które różnią się na pozór tylko drobiazgami. Warto poświęcić czas na znalezienie idealnego sprzętu, który będzie nam służył przez lata. Na początek powinniśmy się zastanowić, do czego będziemy go wykorzystywać.

Więcej…
 
Komputery przemysłowe

Komputer przemysłowyKomputery przemysłowe bardzo zyskują ostatnio na znaczeniu, głównie poprzez mnogość funkcji, jakie posiadają oraz możliwości, jakie dają firmom produkcyjnym oraz gospodarstwom rolnym.

Komputery znajdują bowiem zastosowanie również w rolnictwie. Wykorzystuje się tam komputery gospodarcze, pozwalają na sprawne monitorowanie procesu produkcji rolniczej jak również kontrolowanie go.

Więcej…
 
Rozwiązania sieciowe

Sieć dostarcza nam nie tylko rozrywki, ale przede wszystkim wiadomości i informacji ze świata. Możemy z dowolnego miejsca na świecie wysłać maile, albo porozmawiać z osobą przez skype. Oczywiście, Internet to nie tylko rozmowy i rozrywka, ale także praca i praktyka. Możemy znaleźć masę przydatnych informacji z wielu dziedzin życia i nauki. O ile potrafimy rozłożyć rozsądnie czas, pomiędzy naukę i rozrywkę, wszystko jest w porządku.

Więcej…
 
Nowoczesny i funkcjonalny komputer

Komputer powinien być rządzeniem wygodnym i funkcjonalnym, spełniającym wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Monitor powinien być dostosowany do potrzeb odbiorcy. Wiele osób twierdzi, że lepiej korzysta się im z komputerów z niewielkim ekranem, nawet 10 czy 12-calowym. Dla nich idealnym rozwiązaniem będą więc notebooki, urządzenia mobilne, niewielkie i bardzo praktyczne. Małe rozmiary pozwalają na zabranie tych komputerów wszędzie ze sobą, zarówno do pracy jak i w podróż. Zalety niewielkich komputerów odkrywają również studenci.

Więcej…
 
Netbook plus mobilny internet

Co ma zrobić osoba która jest mobilna, lubi pracować z komputerem albo jest jej niezbędny internet w każdym miejscu w związku z wykonywaniem zadań służbowych albo trybem bycia? Szczególnie wówczas gdy niekoniecznie wyobraża sobie płacenie pełnej ceny za laptopa albo też przenośny komputer czy urządzenia PDA które nie dają jednak takiego komfortu.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...