Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Gry komputerowe
Nowości w Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto VDla miłośników szybkich samochodów oraz życia na krawędzi, oczywiście, w wersji zdigitalizowanej, jesień tego roku będzie niezwykle udana.

Na półkach sklepowych pojawi się bowiem oczekiwana z utęsknieniem kolejna odsłona kultowej serii GTA, mianowicie Grand Theft Auto V (można już zamawiać w dobrych sklepach internetowych, np. gram.pl).

Więcej…
 
Najlepsze gry sportowe online

Najlepsze sportowe gry onlineDo najmodniejszych gier, cieszących się niesłabnącą popularnością, należą gry sportowe.

Każdy chłopiec marzył chyba kiedyś o wzięciu udziału w wyścigach samochodowych, a zaskakująco wiele dziewczynek chciało być gwiazdami piłki nożnej. Takie gry sprawiają, że możemy spełnić te marzenia!

Więcej…
 
Ranking myszek dla graczy

Ranking myszek dla graczyW dzisiejszym artykule postanowiliśmy przyjrzeć się urządzeniom wejściowym tak bardzo przydatnym w grach.

Skupiliśmy się na myszach komputerowych, które dostępne są w sklepach już za kilka złotych, ale jednocześnie możemy znaleźć produkty kilkanaście czy kilkadziesiąt razy droższe!

Więcej…
 
Gry online - rodzaje

Gry onlineGry online, czyli gry komputerowe wykorzystujące Internet do interakcji pomiędzy graczami cieszą się niesłabnącą popularnością.

Zarówno liczba internetowych graczy, jak i ilość gier on-line z roku na rok wzrasta. Gatunek komputerowych strzelanek, popularnie nazywanych shooterami, praktycznie zdominował rynek tego typu gier i coraz więcej producentów decyduje się na wprowadzenie trybu multiplayer, czyli rozgrywki wieloosobowej do swoich produktów.

Więcej…
 
Gry edukacyjne

Gry wideo oraz gry komputerowe powoli stały się akceptowanym elementem wypełniania czasu wolnego coraz większej grupy aktywnych zawodowo młodych i starszych ludzi. Już nie tylko dzieci grają w gry komputerowe. Większość graczy to ludzie najbardziej aktywni zawodowo.

Więcej…
 

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...