Programy wspomagające firmy są dla nas tylko często niezrozumiałymi skrótami z języka angielskiego, ale tak naprawdę to niezwykle przydatne narzędzia i oprogramowania, które pozwalają firmie na bardziej efektywne działanie.

Wiele firm na szeroką skalę wykorzystuje systemy CRM, które pozwalają na budowanie satysfakcjonujących dla obu stron relacji firmy z klientem. Jego zastosowanie ma wiele zalet, jest korzystne zarówno dla firmy jak i dla kontrahentów.

Więcej…

Jak poprawić relacje z klientami w firmie? Poprawne relacje z klientami w firmie są niezwykle istotne dla właściwego działania całego przedsiębiorstwa.

Jak sprawić, by były to kontakty dobrej jakości oraz jak sprawnie i szybko nawiązywać nowe relacje? Mogą nam w tym pomóc nowatorskie, ale niezwykle skuteczne systemy CRM. Są to aplikacje, pozwalające nam na lepsze i trwalsze nawiązywanie relacji z klientami oraz jednocześnie znacznie zwiększenie zysków ze sprzedaży w naszej firmie.

Więcej…

Bardzo często na specjalistyczne systemy informatyczne decydują się wyłącznie duże firmy i korporacje, które mają odpowiednie środki w budżecie przeznaczone właśnie na tego typu działania.

Poza tym wdrożenia systemów informatycznych wymagają także sporo czasu, który potrzebny jest na wprowadzenie zmian. W przypadku małych i średnich firm problem polega na tym, że te firmy nie mają wystarczającej ilości czasu, który mógłby zostać przeznaczony na wdrożenie nowego systemu.

Więcej…
Grafika komputerowa
Programy graficzne

Jest mnóstwo programów, umożliwiających obróbkę, projektowanie i tworzenie grafiki komputerowej.

Są to aplikacje, które umożliwiają pracę zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów. Wiele z nich jest bardzo prostych w obsłudze, inne wymagają już bardziej konkretnej wiedzy i umiejętności. Takie aplikacje akceptują wiele formatów plików graficznych, na przykład JPG, GIF, BMP czy inne. Są również rozmaite przeglądarki grafiki komputerowej. Umożliwiają one nie tylko obróbkę i edytowanie elementów graficznych, co ich przeglądanie. Aplikacja taka jest również dostępna w systemie Windows.

Więcej…
 
Grafika na stronach internetowych

Grafika na stronach internetowychStrona internetowa bez elementów graficznych wydaje się nam pusta i mało ciekawa. Istnieją jednak strony, gdzie grafika jest zbędna lub może wręcz odwracać uwagę od tego, co istotne.

Wszystko jest oczywiście uzależnione do tego, czy grafika jest adekwatna do danego typu strony. Na samym początku należy sobie odpowiedzieć na pytanie, jakie funkcje grafika spełnia na stronie internetowej. Jest ich wiele i należy przyjrzeć się każdej z nich. Jedną z funkcji jest uatrakcyjnianie treści zawartych na stronie.

Więcej…
 
Programy do grafiki rastrowej

Bardzo znanym i rozbudowanym programem do tworzenia i projektowania grafiki rastrowej jest aplikacja Adobe Photoshop.

Ma on wiele funkcji i jest chętnie stosowanym programem graficznym, zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Inną aplikacją do tworzenia grafiki rastrowej jest COREL-PHOTO PAINT. Aplikacja została wyprodukowana przez znaną kanadyjską firmę Corel. Darmowym i niezwykle przydatnym programem jest GIMP. Pozwala on na edytowanie, tworzenie i obrabianie grafiki rastrowej. Maskotką i logo programu jest zabawny zwierzak.

Więcej…
 
Grafika na stronie

Funkcje grafiki na stronie są bardzo różne. Przede wszystkim ma ona za zadanie tworzyć z treścią spójny i interesujący obraz dla osoby odwiedzającej daną witrynę.

Wiele rodzajów grafik jest jednak głownie dodawanych dla ozdoby, są to na przykład jakieś ciekawe aplikacje, tematycznie związane z witryną. Inne rodzaje grafiki to grafika reklamowa: logo czy internetowe gazetki promocje, co praktykuje wiele sklepów i marketów na swoich stronach internetowych.

Więcej…
 
Programy graficzne dla początkujących

Jeśli zamierzasz w przyszłości zająć się grafiką - musisz wychylić nieco swoje myśli poza kartkę papieru oraz ołówek.

Grafika komputerowa jest przyszłością reklamy. Dzięki niej rozwija się nie tylko sama reklama, ale także handel i wszelkiego rodzaju usługi. Aby zgłębić poziom wiedzy na temat grafiki komputerowej, dobrze jest zorientować się nad zawartością bibliotek publicznych. Z pewnością znajdziesz tam wiele interesujących pozycji, które wskażą Ci najodpowiedniejsze do początkującego działania programy graficzne.

Więcej…
 
Więcej artykułów…

Strony firmowe

Strona internetowa

Tworzeniem stron internetowych zajmują się wykwalifikowani informatycy, którzy ...

Systemy CMS

Jest wiele różnych systemów zarządzania treścią. W oparciu o nie tworzy się now...

Technika realizacji strony www

Projektowanie stron internetowych to dość długotrwały proces, który obejmuje st...